NB II: A Vasas már a dobogón, a 96. percben nyert egy öngóllal az MTK üldözője - eredmények, tabella

A Vasas a Kazincbarcikát verte Putnokon magabiztosan, így a Siófok döntetlenjét kihasználva fellépett a dobogó harmadik fokára. A Budafok közben hátrányból fordítva, egy 96. percben esett góllal őrizte meg előnyét a második, már feljutást jelentő pozícióban.
Dudás Gábor 2020. február 23., vasárnap 16:00
Szerző: Dudás Gábor 2020. február 23., vasárnap 16:00

Merkantil Bank NB II, 25. forduló:

Soroksár – Budafok 1-2 (Szánthó 18., ill. Kovács D. 86. – 11-esből, Valencsik 96. – öngól)

Kazincbarcika – Vasas FC 0-2 (Feczesin 16., Vernes 85.)

Szolnok – BFC Siófok 1-1 (Novák Cs. 90. – 11-esből, ill. Réti 47.) - piros lap: Rokszin (Szolnok, 65.)

Békéscsaba – Vác FC 0-0

Tiszakécske – Nyíregyháza 2-1 (Simon M. 32., Máté J. 48. – 11-esből, ill. Szinanovics 87.) - piros lap: Tóth B. (Tiszakécske, 79.)

Budaörs – Haladás 1-1 (Molnár T. 90., ill. Tóth-Gábor 59.)

A 17 órakor kezdődött mérkőzések:

Ajka - MTK Budapest 2-0 (Nagy K. 73., 87.)

Csákvár - Gyirmót 1-1 (Baracskai 54., ill. Varga 86.)

ETO FC Győr – Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1-3 (Horváth Z. 65. – 11-esből, ill. Kóródi 33., 57., Vankó 90.)