MLSZ: Megfelezték a Vasas alapemberének eltiltását, Lazovicsnak nem kegyelmeztek

Az MLSZ fellebbviteli bizottságának szerda délutáni ülésén Hangya Szilveszter korábbi négy mérkőzésre szóló eltiltását kettőre mérsékelték.
Privacsek András 2017. április 19., szerda 13:01
Az MLSZ fellebbviteli bizottságának szerda délutáni ülésén Hangya Szilveszter korábbi négy mérkőzésre szóló eltiltását kettőre mérsékelték.
Szerző: Privacsek András 2017. április 19., szerda 13:01

A fellebbviteli bizottság a Videoton-Vasas mérkőzés szóban forgó jelenete videofelvételének többszöri megtekintése és tanúk meghallgatása után úgy határozott, hogy Szabó Zsolt játékvezető Hangya Szilveszternek egy kézmozdulatát nézte ütésnek - írja a vasasfc.hu.

A fegyelmi bizottság figyelembe vette a kispadon ülők és a pályán lévő játékosok értetlenségét, amikor Hangya Szilvesztert és Darko Lazovicsot – miután egymás mellett futva összeakadt a lábuk és elestek – kiállította a játékvezető.

Lazovics 3 mérkőzéses eltiltását a fellebbviteli bizottság helybenhagyta, mert a Videoton szerb csatára a játékoskijáróban szóban inzultálta a játékvezetőt.

Ez azt is jelenti, hogy Hangya Szilveszter – mivel az elmúlt két bajnoki fordulót már kihagyta – pályára léphet szombaton a Honvéd ellen.

Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai és a Real Madrid
Külföldön arról cikkeznek, hogy Vinícius Júnior Szoboszlait ajánlja be a Real Madridnak.
Ferencváros
Afrikai védő a kiszemelt?
Sajtóhírek szerint a Ferencváros is érdeklődik az ukrán Kryvbas kameruni védője, Yvan Dibango iránt.
DVTK
Egy másik volt NB I-es edző is jelölt volt
A DVTK kispadjára az egyik jelölt Srđan Blagojević volt, azonban a magyar klub vezetői végül Nebojša Vignjević mellett döntöttek. (Sportska Centrala)
Tovább az összes átigazoláshoz