Fotó: www.vasasfc.hu/Varga Jennifer

Megerősítve: Torghelle elhagyta a Vasast - több távozót is bejelentettek

Nem hosszabbította meg az angyalföldi klub a 38 éves támadó szerződését, Ivan Rados viszont további egy évig marad a Vasasnál. Az NB II-es együttes bejelentette azt is, hogy megvásárolta Kalmárt a Győrtől.
Nyikes Zoltán 2020. július 3., péntek 12:43
Fotó: www.vasasfc.hu/Varga Jennifer
Nem hosszabbította meg az angyalföldi klub a 38 éves támadó szerződését, Ivan Rados viszont további egy évig marad a Vasasnál. Az NB II-es együttes bejelentette azt is, hogy megvásárolta Kalmárt a Győrtől.
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. július 3., péntek 12:43
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Pénteken hivatalossá vált, amit honlapunk szerdán elsőként jelzett:

távozott a másodosztályú Vasastól a 42-szeres magyar válogatott támadó, Torghelle Sándor,

akinek nem hosszabbították meg a lejáró szerződését. A 38 éves csatár a koronavírus-járvány miatt befejezettnek nyilvánított előző idényben tíz alkalommal lépett pályára Angyalföldön, 2-2 gól és assziszt volt a mutatója.

Az angyalföldi klubhonlap azt is bejelentette, hogy szintén nem hosszabbították meg a 26 éves kapus, Bősz Levente, valamint a korábbi utánpótlás-válogatott szélső, Király Botond kontraktusát, míg az előző idényre kölcsönvett Tóth László vásárlási opciójával nem élt a klub, így a játékos visszatért Kazincbarcikára.

Eldőlt az is, hogy Ivan Rados napokban lejáró szerződését további 1 évvel meghosszabbították, a télen az ETO FC Győrtől kölcsönben érkező Kalmár Olivér esetében pedig  a klub élt vételi opciójával és 2024-ig tartó szerződést kötött a játékossal.

Átigazolások
Honvéd
Hangya: 1+1 év
A Honvéd hivatalos honlapján jelentette be, hogy 1+1 évvel meghosszabbította Hangya Szilveszter szerződését.
NB II
Balázs Benjámin távozik
Négy év után elhagyja a Tiszakécske együttesét a csapatkapitány, Balázs Benjámin, aki a klubbal közösen hozta meg a szakításról szóló döntést.
DVSC
Szűcs lengyel kérője
Még áprilisban a Csakfoci számolt be a Pogon érdeklődéséről Szűcs Tamás iránt, és most már Lengyelországban is írnak a lehetséges transzferről.
Tovább az összes átigazoláshoz