A Vasas egyik legjobbja Korcsmár Zsolt volt a Videoton elleni győztes mérkőzésen.
- Úgy érzem, megtaláltuk azt az utat, amin a csapatnak járnia kell, hogy sikeresek legyünk. A csapatunk egészében jól nézett ki. Voltak tetszetős támadásaink, abszolút partiban voltunk, az NB 1 egyik legjobb keretével rendelkező Videotonnal. Nagyon bizakodó vagyok, a jövővel kapcsolatban. Érezhetőn egy kicsit lassabb volt az ellenfél és többször sikerült őket kizökkenteni a komfortzónájukból. Kellően agresszívak voltunk, mertük járatni a labdát. Meglátjuk, hogy a következő fordulóban mire megyünk egy olyan csapat ellen (Újpest), amelyik az idén nem indult a nemzetközi kupában - mondta Korcsmár a vasasfc.hu-nak.
Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.