Korcsmár Zsolt sérülése mégsem súlyos.
Korcsmár Zsolt, az angyalföldi csapat válogatott védője a hétvégi, Dorog elleni edzőmeccsen sérült meg, a 20. percben kellett lecserélni. Az első diagnózis szerint a játékosnak kifordult a bokája, azonban a legfrissebb eredmények szerint nincs ekkora baj. A vizsgálatok azt mutatják, Korcsmár bokaszalagjai nem sérültek meg, így akár a hétvégi, MTK elleni bajnokin is a pályán lehet - írta a piros-kékek honlapja.
Átigazolások
ZTE
Csóka távozik
A Zalaegerszeg közös megegyezéssel szerződést bontott Csóka Dániellel. Bár a belső védő megállapodása 2027 nyaráig szólt volna, a döntés értelmében mostantól szabadon igazolhatóként válthat klubot.
AEK Athén
Marko Nikolic
A korábbi sajtóhíreknek megfelelően a Varga Barnabást is foglalkoztató AEK Athén két évvel, - 2029-ig - meghosszabbította Marko Nikolic szerződését.
Banská Bystrica
Szánthó és Polievka
Közös csapatban köthet ki Szánthó Regő és Róbert Polievka.