Edzőmeccs: Simán nyert a Vasas, duplázott az erőnléti edző

Kihasználták a bajnoki szünetet az angyalföldiek.
admin 2016. október 11., kedd 18:24
Szerző: admin 2016. október 11., kedd 18:24

Az NB III-as Pénzügyőr ellen lépett pályára felkészülési találkozón az NB I listavezetője - számolt be róla a klub honlapja. A Vasas húsz perc alatt két góllal eldöntötte a meccset, Ádám 11-ese után Saglik talált be. A félidő vége előtt még Berecz is meglőtte a maga gólját, a második játékrészben pedig az örökifjú csatár Ferenczi István duplájával tovább növelte a különbséget az NB I-es csapat, és simán győzte le alacsonyabb osztályú ellenfelét.

PÉNZÜGYŐR (NB III)–VASAS 0–5 (Ádám M. 16. - 11-esből, Saglik 19., Berecz 41., Ferenczi I. 69., 71.)

VASAS: Nagy G. – Debreceni, Vaskó, Burmeister (Gergye, 67.), Hangya (Preklet, 67.) – Murka, Czvitkovics, Berecz Zs. – Remili (Kulcsár T., 50.), Saglik (Ferenczi I., 50.), Ádám M. (Király B., 50.)