Alapemberével hosszabbított a Vasas

A Vasas három és fél évvel meghosszabbította Szivacski Donát szerződését.
Csakfoci Admin 2019. június 25., kedd 15:34
A Vasas három és fél évvel meghosszabbította Szivacski Donát szerződését.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. június 25., kedd 15:34
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A hosszabbítás után Domonyai László, klubigazgató nyilatkozott a Vasas fiatal játékosáról.

Szivacski Donát több poszton is jó teljesítményre képes U21-es válogatott labdarúgó, aki nemzetközi szintű fizikai adottságokkal rendelkezik. Három és fél éves szerződést kötöttünk vele, hosszú távon számítunk rá – olvasható a vasasfc.hu-n.

A 22 éves Szivacski Donát a klubhonlapnak elmondta, nagyon örül, hogy hosszú távon számol vele a Vasas.

Kiválóan érzem magam a Vasasnál, nagyon örülök, hogy meghosszabbították a szerződésemet, ami azt jelzi, hogy komolyan számol velem a szakmai stáb. Szeretném meghálálni a bizalmat, az a célom, hogy játékommal feljutáshoz segítsem a csapatot.

Szivacski Donát 2016 januárjában, 19 évesen igazolt hozzánk. Összesen 49 NB I-es mérkőzéssel rendelkezik, az előző szezonban alapembere volt Szanyó Károly együttesének is. Az U21-es válogatottban 14 mérkőzésen lépett pályára.

Átigazolások
Békéscsaba
Kuznyecov lehet az edző
A Csakfoci értesülései szerint Kuznyecov Szergej veheti át az NB III-ba kiesett Békéscsaba 1912 Előre irányítását.
ETO
Toronycsatár érkezhet

A szlovák másodosztályú Somorja 20 éves gambiai támadója, Modou Lamin Marong iránt érdeklődik az ETO. A 195 centiméteres csatár 27 bajnokin 10 góllal zárt. (africasoccer.com)

DVSC
Bárány utazik?
Akár már kedden orvosi vizsgálatra utazhat Bárány Donát, akit holland sajtóhírek szerint az ADO Den Haag szerződtetne.
Tovább az összes átigazoláshoz