A Vasas válogatott védője: "Remélem, minél több fontos gólt szerzek"

Baráth Botond góljával egyenlített a Vasas a Mezőkövesd elleni felkészülési mérkőzésen (1-1). A válogatott védő beszélt az első benyomásairól.
Privacsek András 2022. július 3., vasárnap 10:49
Szerző: Privacsek András 2022. július 3., vasárnap 10:49

Az első tíz percben nehéz volt feltörni az ellenfél védekezését, de az idő előrehaladtával helyzeteket alakítottunk ki és a félidő vége előtt a gólommal sikerült is egyenlítenünk - kezdte Baráth Botond, a vasasfc.hu.nak, aki a Mezőkövesd elleni edzőmérkőzésen megszerezte első gólját Vasas-mezben.

- Remélem, minél több fontos gólt szerzek majd a jövőben! Összességében reális eredmény született, hiszen mindkét csapatnak lehetősége volt arra, hogy a saját javára döntse el a meccset.

Nagyjából tudtam, hogy mire számíthatok az ellenfél játékát illetően, mivel hasonló játékrendszert játszatott Supka Attila a Honvédnál is.

- A csapat egy részét már ismertem korábbról, de a fiatalabb játékosokkal is jó kapcsolatot tudtam kialakítani. Bízom benne, hogy kellemes élményekkel fogunk gazdagodni és minél több mérkőzést megnyerünk majd a szezonban.

Németh Hunor Vajk
Hosszú távú szerződést írt alá a dán Köbenhavnnál az U17-es magyar válogatott játékos, Németh Hunor Vajk.