A Vasas jobban játszott NB I-es ellenfelénél: „A második félidő egyértelműen a miénk volt”

Birtalan Botond jó játékkal és győztes góllal járult hozzá a Vasas Mezőkövesd elleni győzelméhez.
Privacsek András 2019. január 13., vasárnap 13:08
Birtalan Botond jó játékkal és győztes góllal járult hozzá a Vasas Mezőkövesd elleni győzelméhez.
Szerző: Privacsek András 2019. január 13., vasárnap 13:08

- Úgy érzem, hogy a Mezőkövesd elleni mérkőzés elérte a célját, egy jó első osztályú együttes ellen játszhattunk, és sikerült nyernünk. Jól éreztem magam a pályán, különösen Király Botival és Balajti Ádival való összjátékot élveztem. Örömteli volt, hogy a második félidőben több fiatallal a csapatunkban sikerült ellenfelünk fölé kerekednünk. Az első játékrészben a Mezőkövesd erősebb sora ellen sem vallottunk szégyent, de a második 45 perc egyértelműen a mienk volt. Az elmúlt bő héten a fizikai erősítésen volt a hangsúly, de a labdás és taktikai elemek is sorra kerültek. Lerakjuk az alapot, amire februártól a bajnokságban majd lehet építkezni – zárta Birtalan Botond a vasasfc.hu-nak.

A Vasas csütörtökön a Paks II csapatát fogadja. Szanyó Károly együttese a bajnoki rajtig többek között megmérkőzik a szlovák Sereddel és Trnavával is.

Átigazolások
Fradi
Tóth Alex legújabb kérői
Az RB Leipzig és a Bayer Leverkusen vezetheti a játékos megszerzéséért zajló versenyt, de a Bayern és a Dortmund is figyeli Tóth Alexet.
Újpest
Duarte mással tárgyal
Romániában elismerték, hogy már tárgyalnak az Újpest első keretéből kikerülő André Duartéval.
Videoton
Menyhárt marad
A Videoton meghosszabbította a 21 éves Menyhárt Zsombor eredetileg jövő nyáron lejáró szerződését. A fiatal futballista ebben a szezonban három bajnokin és egy kupameccsen játszott.
Tovább az összes átigazoláshoz