7-0: A Vasas kiütötte ellenfelét

Kiütéssel győztek az angyalföldiek a Telkiben megrendezett mérkőzésen.Az egyik új igazolást sérülés miatt kellett lecserélni.
Privacsek András 2018. február 4., vasárnap 11:39
Szerző: Privacsek András 2018. február 4., vasárnap 11:39

A Vasas már a 8. percben vezetést szerzett Ádám remek perdítésével. Bő negyedórányi játék után a télen igazolt Csikit le kellett cserélni combizomhúzódás miatt. A félidő közepén Barczi, majd Berecz is betalált, ami már előrevetítette  a nagy arányú angyalföldi sikert.

A második játékrész elején előbb Ádám, aztán újra Berecz volt eredményes közelről.  A 69. percben Remili 25 méteres szabadrúgása talált utat a kapuba. A hajrára beállt Ferenczi is, aki értékesített egy általa kiharcolt 11-est, kialakítva ezzel a 7-0-s végeredményt.

Vasas - THSE-Szabadkikötő 7-0 (Ádám 8., 50., Barczi 26., Berecz 30., 52., Remili 69., Ferenczi 84.)

Vasas: Kamenár (Póser, 60.) - Burmeister (Ferenczi 75.), Benes (Vaskó, 60.), Ristevski - Csiki (Egerszegi, 17.), Vida (James, 60.), Berecz, Hangya (Laczkó, 60.) - Remili, Ádám (Pavlov, 60.), Barczi

Németh Hunor Vajk
Hosszú távú szerződést írt alá a dán Köbenhavnnál az U17-es magyar válogatott játékos, Németh Hunor Vajk.