11 gólt lőtt a Vasas

A Vasas negyedik téli edzőmérkőzésén nagyarányú győzelmet aratott a Lipót felett.
Privacsek András 2019. január 23., szerda 19:52
Szerző: Privacsek András 2019. január 23., szerda 19:52

Szanyó Károly együttese villámrajtot vett, a 7. percben már 3-0-ra vezettek. Ezt követően is tetszetős akciókat vezettek, a szünetig hat gólig jutottak. A második félidőben tovább növelték előnyüket és végül 11-1-re nyertek.

Szombaton a szlovák bajnok Spartak Trnava ellen lép pályára a Vasas - írja a vasasfc.hu.

Lipót Pékség SE (megyei I.) - Vasas 1-11 (Varga T. 23. - 11-esből, ill. Rétyi 1., Varga D. 5., 51., Bévárdi 7., 32. - 11-esből, 66., Hrepka 16., Nagy Z., 25., Balajti 86., 88., 89.)

Vasas: Bese - Murka, Borbély, Szilágyi, Lakatos - Tóth, Bévárdi, Hrepka - Varga, Nagy Z., Rétyi

Csereként pályára lépett: Szatmári, Király, Balajti, Kovács M., Talabér, Hajdú, Szivacski, Kelemen, Bősz