Távozik az NB I-ről lemaradt csapat edzője - két komoly jelölt van

Ők az esélyesek a helyére.
Szerkesztő 2016. június 8., szerda 16:41
Ők az esélyesek a helyére.
Szerző: Szerkesztő 2016. június 8., szerda 16:41
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

Mihalecz István nem marad az NB II harmadik helyén végzett Zalaegerszeg vezetőedzője. A szakember visszatér a klub utánpótlásába. Honlapunk információi szerint a posztra jó esélye van a korábbi ZTE-sikeredzőnek, Bozsik Péternek, valamint Bekő Balázsnak.

 - Mihalecz István tovább folytatja az utánpótlásnál megkezdett munkáját, így a felnőtt csapat élére új vezetőedző kerül, akinek a bejelentésére hamarosan sor kerül - tájékoztatta a ZTE hivatalos honlapját Ágoston Zoltán ügyvezető.

Lejárt a szerződére a csapatkapitánynak, Simonfalvi Gábornak és Koller Krisztiánnak is, ők biztosan nem maradnak Zalaegerszegen.

 

Átigazolások
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Légiósok
Tuboly Máté
Angliából kapott milliós ajánlatot a DAC Tuboly Mátéért.
Tovább az összes átigazoláshoz