Totális lefejezés: Távozik a vezető és az edző is az NB II-es csapattól

A csakfoci.hu információi szerint Szűcs Mihály sportigazgató és Lucsánszky Tamás vezetőedző is távozik az NB II-es Nyíregyháza csapatától.
Privacsek András 2018. május 10., csütörtök 12:59
A csakfoci.hu információi szerint Szűcs Mihály sportigazgató és Lucsánszky Tamás vezetőedző is távozik az NB II-es Nyíregyháza csapatától.
Szerző: Privacsek András 2018. május 10., csütörtök 12:59
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Honlapunk úgy tudja, mindkét szakember elhagyja az NB II negyedik helyén álló klubot.  A délutáni edzést már nem Lucsánszky Tamás tartja a csapatnak.

A sportigazgató és a vezetőedző is tavaly nyáron került a Szparihoz. A korábbi NB I-es csapatnál a feljutás volt a cél, de négy fordulóval a vége előtt erre már csak matematikai esély van.

A klub áprilisban már megvált Elbert Gábor szakmai ügyvezetőtől, majd pedig Bene Ferenc szakmai igazgatótól.

Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
Tovább az összes átigazoláshoz