Három és fél éves szerződést írt alá a Puskás Akadémiához a Haladás 20 éves középhátvédje, Hegedűs János.
Megvan NB II-es gárda harmadik téli igazolása: Hegedűs János a Haladástól érkezett Felcsútra, és három és fél évre kötelezte el magát - írja a puskasakademia.hu.
A 20 éves középhátvéd 2013 januárjában a Budaörstől került a szombathelyiekhez, az NB I futó szezonjában 16 mérkőzésen összesen 1438 percnyi játéklehetőséget kapott Mészöly Gézától.
Az új igazolás az őszi évadban egy gólt és egy gólpasszt jegyzett az MTK, illetve a Ferencváros ellen.
A védő a bemutatkozó videójában többek között arról is beszél, hogy előrelépés neki az NB I-es Haladástól az NB II-es Puskás Akadémiához igazolni.
Átigazolások
Békéscsaba
Edzőváltás
Az NB II-es idény utolsó két mérkőzésén nem Csató Sándor fogja irányítani a Békéscsaba csapatát.
MTK Budapest
Németh Hunor
Németh Hunor kölcsönszerződése csak egy szezonra szól az MTK-val - Dániában elemezték ki a várható sorsát. Bővebben itt!
Vidi
Tulajdonlás
A Csakfoci értesülései szerint már zajlanak a tárgyalások a Videoton FC Fehérvár jövőjéről, külföldi - köztük ázsiai és olasz - befektetők bevonásával.