NB II: Távozik posztjáról a korábbi megbízott szövetségi kapitány - már meg is van az utódja

Lemondott a Szolnoki MÁV vezetőedzői posztjáról Csábi József és visszatér sportigazgatói munkakörébe.
Póczik Dávid 2021. december 14., kedd 10:54
Lemondott a Szolnoki MÁV vezetőedzői posztjáról Csábi József és visszatér sportigazgatói munkakörébe.
Szerző: Póczik Dávid 2021. december 14., kedd 10:54

“A Szolnoki MÁV FC köszöni Csábi József több éves vezetőedzői tevékenységét. Tapasztalatára és felkészültségére a jövőben is számítunk.” - olvasható a klub honlapján.

A szakvezető 2019-ben vette át a csapat irányítását, mindvégig az NB2-ben tartotta a gárdát. Az őszi félévben azonban 20 mérkőzésen mindössze 19 pontot szerzett az együttes és csak 19. helyről várja a tavaszi folytatást.

Csábi korábban egy Andorra elleni 2-0-s győzelem alkalmával volt a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya is.

Ezzel egy időben a Szolnoki MÁV FC Romanek Jánost nevezte ki új vezetőedzőnek.

Olvastad már?
A Loki leigazolhatja a Diósgyőr létszámfelettivé vált játékosát
A csakfoci.hu úgy értesült, hogy minden bizonnyal Debrecenben folytatja pályafutását a Diósgyőrben mellőzött Asmir Suljic.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
PMFC
Külföldön a magyar fiatal
A PMFC saját nevelésű játékosa, a klub U16-os csapatának kapitánya, Andruskó Adrián a horvát élvonalbeli NK Osijek akadémiáján folytatja pályafutását.
Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.
Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.
Tovább az összes átigazoláshoz