NB II: Veretlen csapat meccsét halasztották el

Elmarad az NB II 6. fordulójába kiírt Csákvár-Szolnok bajnoki a hazaiak kérésére. Októberben pótolnak a csapatok.
Dudás Gábor 2021. augusztus 24., kedd 18:34
Elmarad az NB II 6. fordulójába kiírt Csákvár-Szolnok bajnoki a hazaiak kérésére. Októberben pótolnak a csapatok.
Szerző: Dudás Gábor 2021. augusztus 24., kedd 18:34
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Merkantil Bank NB II hétvégi, 6. fordulójában a még veretlen és második helyen álló Szolnoki MÁV együttesét fogadta volna a Csákvár, ám a Fejér megyei csapat kérésére a Tisza-parti klub belement, hogy egy későbbi időpontban rendezzék meg az összecsapást - írja az aqvitalfc.hu.

Miután az MLSZ is rábólintott a beadványra, hivatalossá vált, hogy az augusztus 29-re kiírt találkozóra 2021. október 20-án (szerdán) 18 órakor kerül sor Csákváron.

Arról egyik klub sem számolt be egyelőre, mi áll a halasztás hátterében.

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz