Budaörsön már nem Miskei Attila irányít.
Közleményben tudatta a klub, hogy kedden közös megegyezéssel szerződést bontott Miskei Attila vezetőedzővel.
Hozzátették, szeretnék megköszöni a munkát, amelyet az elmúlt időszakban végzett Budaörsön a szakember, a közös szerződésbontást követően a következőket mondta:
"Szeretném megköszönni az itt eltöltött időszakot elsősorban a játékosoknak, a segítőimnek, a vezetőknek és nem utolsó sorban a budaörsi szurkolóknak".
A Budaörs jelenleg a 18. helyen áll az NB II húszcsapatos mezőnyében, legutóbb a Ceglédtől kapott ki 3-0-ra az együttes.
Átigazolások
ZTE
Magyar és nigériai érkező?
Németh Dániel (Videoton, érte Babos Bencét adhatják cserébe) mellett a 18. életévét júniusban betöltő, U20-as nigériai válogatott támadó, Tahir Maigana (Wireless FC) is érkezhet. (Nemzeti Sport)
Mezőkövesd
Új sportigazgató
Nemcsak a kispadon, hanem a sportigazgatói székben is csere történhet. A Csakfoci információi szerint Cseri Tamás helyét az a Koszta Péter veheti át, aki január óta szakmai tanácsadóként dolgozik a klubnál.
DVTK/DVSC
Kapusedző vált
Tuska János öt év után búcsúzik a Diósgyőrtől. A kapusedző a BOON információi szerint a DVSC-nél folytatja.