NB II: Újabb kaposvári rövidzárlat, a PMFC és az ETO sem nyert - eredmények, tabella

A tállyai kupameccs után megint volt egy 11 perces rövidzárlata a Kaposvárnak, amely ezzel ki is kapott 2-0-ra a Csákvár ellen Felcsúton. A dobogós PMFC egy pontot hozott el a félórát emberhátrányban játszó Békécsabától, a Nyíregyháza megverte a sereghajtó DEAC-ot, a 11 meccse veretlen Szolnok Siófokon győzött, az ETO viszont nem bírt hazai pályán a Doroggal.
Dudás Gábor 2021. február 14., vasárnap 17:37
Szerző: Dudás Gábor 2021. február 14., vasárnap 17:37

Merkantil Bank NB II, 24. forduló:

Békéscsaba – Pécsi MFC 1-1 (Szabó P. 10., ill. Grabant 28.) – piros lap: Paudits (Békéscsaba, 63.)

Csákvár – Kaposvár 2-0 (Sejben 14., 25.) – piros lap: Posztobányi (Csákvár, 40.)

Siófok – Szolnok 0-1 (Novák Cs. 53.)

ETO FC Győr – Dorog 1-1 (Fejes 27., ill. Kanalos 22.)

Nyíregyháza – DEAC 2-0 (Gresó 3., Hamed 21.)

Budaörs – Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1-1 (Pethő B. 51., ill. Gréczi 56.)

19:30: Szombathelyi Haladás – Vasas 0-0

NB II: Mátyuséknak összejött a Vasas ellen, ami hónapok óta senkinek
A Haladás szervezett futballal játszott 0-0-s döntetlent az élvonalba jutásra hajtó és előzetesen jóval esélyesebb Vasas ellen.

Hétfőn:

20:00: DVSC - Gyirmót

A Kazincbarcika-Soroksár és a Szentlőrinc–Ajka találkozót március 10-re halasztották.

Elege lett a vádaskodásokból: Szerződést bontott a gyanúba kevert Kaposvár alapembere - levelet írt a szurkolóknak
Honlapunk információi szerint távozik Kaposvárról Szakály Attila, a Rákóczi 28 éves csapatkapitánya. Később a középpályás búcsúja hiavatlossá is vált, levélben köszönt el a klubtól és a szurkolóktól.

Az NB II állása:

Debreceni VSC
Srdjan Blagojevic
Kazahsztánban arról írtak, hogy Alexander Sednev rövidesen távozik az Ordabasy csapatának éléről, utódja pedig a Debrecent irányító szerb szakember, Srdjan Blagojevic is lehet. (Серый CARDINAL)