NB II: Távozott a kieső helyen álló csapat edzője, az ETO korábbi trénere váltja - hivatalos

Az NB II-ben a kiesést jelentő 19. helyen álló Mosonmagyaróvár hivatalos közösségi oldalán jelentette be, hogy közös megegyezéssel szerződést bontottak Tóth András vezetőedzővel. A helyét az ETO FC Győr korábbi trénere, Király József veszi át.
Csakfoci Admin 2019. április 4., csütörtök 17:22
Az NB II-ben a kiesést jelentő 19. helyen álló Mosonmagyaróvár hivatalos közösségi oldalán jelentette be, hogy közös megegyezéssel szerződést bontottak Tóth András vezetőedzővel. A helyét az ETO FC Győr korábbi trénere, Király József veszi át.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. április 4., csütörtök 17:22
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Szerda délután a hivatalos közösségi oldalán tett bejelentést a Mosonmagyaróvár labdarúgócsapata, miszerint közös megegyezéssel távozik a csapattól Tóth András vezetőedző.

Helyét a korábban az ETO-nál dolgozó Király József veszi át, miután március közepén lemondott a posztjáról a Rába-partiaknál.

A 45 éves Tóth Andrást tavaly novemberben nevezték ki a Mosonmagyaróvár trénerének, de a kezdeti sikerek után megtorpant a csapat, amely 30 forduló elteltével a kiesést jelentő 19. helyen áll.

Átigazolások
Irány Törökország?
Akpe Victory
Lapértesülések szerint a Trabzonspor érdeklődik a ZTE 19 éves védője, Akpe Victory iránt, és állítólag már felvették vele a kapcsolatot.
Próbajátékon a Braga fiatalja
Kyanno Silva
A Braga U23-as csapatában szereplő Kyanno Silva is pályára lépett a Nyíregyháza-Wolfsberger AC (0-0) edzőmeccsen.
DVSC
Távozhat a spanyol légiós
Fran Manzanara egy év után távozhat a DVSC-től és a spanyol harmadosztályú AD Alcorcón csapatához igazolhat.
Tovább az összes átigazoláshoz