NB II: Sokba kerülhet ez a 4 perc - otthon kapott ki a Békéscsaba az ETO-tól

A remek formában játszó és már az NB I-re pályázó Kisvárdát is megközelítő Békéscsaba némiképp váratlanul, otthon kapott ki a győri ETO FC-től, ráadásul a vendégek a hajrában döntötték el a találkozót. Videókkal!
Dudás Gábor 2018. március 18., vasárnap 16:38
Szerző: Dudás Gábor 2018. március 18., vasárnap 16:38

Mint ismeretes, nyolc vasárnapi mérkőzést is el kellett halasztani a Merkantil Bank NB II-ben a márciusi tél miatt, de Békéscsabán le lehetett játszani a győri ETO FC elleni bajnokit.

A vendégek Daru korai góljával vezetést szereztek, de a hazaiak egy, Birtalan által a kapus "szeme közé" lőtt 11-essel gyorsan egyenlíteni tudtak. Az állás a hajráig nem is változott.

A 83. percben Magasföldi egy remek szabadrúgásból, mintegy 20 méterről vezetést szerzett újra a győrieknek, sőt, négy perccel később Beliczky is betalált, így a vendég ETO 3-1-re megnyerte a vasárnapi találkozót.

Merkantil Bank NB II, 25. forduló:

Békéscsaba – ETO FC Győr 1-3 (Birtalan 9. – 11-esből., ill. Daru 7., Magasföldi 83., Beliczky 87.)

Birtalan és Magasföldi gólja:

Hangya Szilveszter
Menedzsere elárulta, hogy a 10-szeres válogatott Hangya Szilveszter szerződése lejár a nyáron és várhatóan távozik a Viditől. Van érdeklődés több NB I-es csapattól is, az élvonalban tervezi a folytatást. (nso.hu)