NB II: Nem használta ki a felcsúti botlást a nagy rivális - az összes eredmény itt!

A Soroksár sem nyert vasárnap, maradt az élen a Puskás Akadémia.
Dudás Gábor 2017. március 19., vasárnap 17:59
Szerző: Dudás Gábor 2017. március 19., vasárnap 17:59

A Puskás Akadémia meglepő szegedi döntetlenje után a Soroksár egy Csákvár elleni sikerrel megelőzhette volna riválisát a tabella élén, de a Pest megyeiek sem zárták három ponttal a vasárnapot.

Sőt, az egy pontért is az utolsó percekig küzdeni kellett, Lorentz végül a 88. percben talált be, válaszolva a csákvári Szalai első félidei góljára.

Sopronban is 1-1-s döntetlen született, a Kozármisleny vitt el egy pontot Supka Attila csapatától, de pillanatokon múlott, hogy nem lett belőle három, a hazaiak a 93. percben egyenlítettek.

MERKANTIL BANK NB II, 26. FORDULÓ:

Csákvár – Soroksár 1-1 (Szalai T. 40., ill. Lorentz 88.)

Sopron – Kozármisleny 1-1 (Erdélyi 93., ill. Grumic 68.)

Békéscsaba – Kisvárda 0-0

Cigánd – Szolnok 1-1 (Hajba 53.)

Mosonmagyaróvár – Cegléd 0-1 (Tóth L. 85.)

Nyíregyháza – Dorog 0-1 (Simon A. 74.)

Siófok – Szeged 2011 1-1 (Nagy D. 7., ill. Germán 83. – 11-esből) – piros lap: Mogyorósi 79.), ill. Geiger (62.)

SZEOL – Puskás Akadémia 1-1 (Kéri 61., ill. Szakály P. 40.)

Vác – Budaörs 2-1 (Balajti 40. – 11-esből, Niedermüller 50., ill. Horváth R. 86.)

ZTE – Balmazújváros 4-1

TABELLA: Az NB II állása itt - kattints!

Ő lehet az új edző
A csakfoci.hu információi szerint Tóth Mihály a legesélyesebb jelölt a Mezőkövesd vezetőedzői pozíciójára, vele kezdheti meg az NB II-es idényt a borsodi csapat.
Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.