Fotó: www.eto.hu

NB II: Megműtötték a brutális belépő után sérülést szenvedő ETO-játékost

A másodosztályú klub a hivatalos oldalán jelezte, hogy túl van a műtéten a Nyíregyháza elleni bajnokin keresztszalag-szakadást szenvedő támadó.
Nyikes Zoltán 2019. október 9., szerda 9:21
Fotó: www.eto.hu
A másodosztályú klub a hivatalos oldalán jelezte, hogy túl van a műtéten a Nyíregyháza elleni bajnokin keresztszalag-szakadást szenvedő támadó.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. október 9., szerda 9:21
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Kedd délelőtt Siófokon megműtötték az ETO FC Győr játékosát,  Szimcso Viktort, aki a Nyíregyháza elleni NB II-es bajnoki mérkőzésen olyan súlyos keresztszalag-szakadást szenvedett egy brutális belépőt követően, hogy 8-12 hónap kihagyás vár rá.

A 21 éves szélső a közösségi oldalán is jelezte, köszöni szépen, jól van, és köszöni mindenkinek a támogatást. Várhatóan még 3 napig kell bent feküdnie a Siófoki Kórházban, utána hazaengedik, és már csak a pihenésre és gyógyulásra kell koncentrálnia – írja az eto.hu.

Mint ismert, Gulyás Mátét a durva szabálytalanságát követően a Magyar Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottsága három hónapra elmeszelte sérülés okozása miatt, a Nyíregyháza Spartacus FC vezetése pedig úgy döntött, hogy felbontja a védő szerződését.

Átigazolások
Lokiban köthet ki
Leon Myrtaj
Leon Myrtaj - aki édesanyja révén magyar - elhagyja a Premier League-ben szereplő Tottenhamet, Magyarországra szerződik, és elképzelhető, hogy a DVSC-ben folytatja pályafutását. (NSO)
Esterházy nyilatkozott
Németh Hunor
"Továbbra is azt tartom a legfontosabbnak, hogy folyamatos játéklehetőséget kapjon, most azon dolgozunk, hogy ennek megfelelően megtaláljuk a következő lépést, de nagy eséllyel nem Magyarországon folytatja a pályafutását."  (NSO)
NB III
Edzőváltás Dorogon
A Dorog bejelentette, hogy Csizmadia Csaba távozott a vezetőedzői posztról, helyét Tóth András veszi át.
Tovább az összes átigazoláshoz