A Soroksár két duplázójának is köszönhetően idegenben győzte le 5-0-ra a Szentlőrincet a Merkantil Bank NB II 32. fordulójában. Eközben a PMFC nyerte az ETO elleni presztízscsatát, a Budaörs pedig a Budafok elleni kiesési rangadót.
Merkantil Bank NB II, 32. forduló:
PMFC – ETO FC 1-0 (Bíró B. 25.)
Szentlőrinc – Soroksár 0-5 (Korozmán 56., 75., Redzic 64., 73., Lovrencsics B. 70.)
Budaörs – Budafok 3-1 (Vankó 22., Winkler 67., Gyurácz 75. ill. Adorján 9.)
Később (17 órától):
Ajka – Haladás
Csákvár – Dorog
DVTK – Tiszakécske
Kecskemét – Békéscsaba
Siófok – III. Kerületi TVE
Szolnok – Nyíregyháza
Hétfőn:
20:00: Vasas – Szeged-Csanád Grosics Akadémia
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.