NB II: Kötelező a győzelem a Vasasnak és a Diósgyőrnek is - a program

Az NB II-t vezető Vasas a 18. Budaörsöt fogadja, míg a második Diósgyőr a 11. Ajkát. A forduló rangadójára hétfőn kerül sor: a Kecskemét játszik majd a Haladással.
Privacsek András 2021. november 28., vasárnap 11:53
Az NB II-t vezető Vasas a 18. Budaörsöt fogadja, míg a második Diósgyőr a 11. Ajkát. A forduló rangadójára hétfőn kerül sor: a Kecskemét játszik majd a Haladással.
Szerző: Privacsek András 2021. november 28., vasárnap 11:53

Merkantil Bank Liga, 18. forduló:

13:00
Nyíregyháza - III. Kerületi TVE
ETO - Szeged
Szolnok - Tiszakécske

17:00
Békéscsaba - Budafok
PMFC - Dorog
Siófok - Szentlőrinc
Vasas - Budaörs
Csákvár - Soroksár
DVTK - Ajka

Hétfő, 20:00

Kecskemét - Haladás

A tabella élmezőnye:

1. Vasas 36 pont
2. DVTK 33
3. Kecskemét 32
4. Haladás 31
5. Szeged 29

Címkék: #magyar foci #NB II
Átigazolások
Ajka
3 távozó
Három Ajka-játékos: Bogdán Hunor, Lakatos Márk és Rideg Ábel már nem kezdte meg a január 2-án kezdődő felkészülést az NB II-es csapattal, mindannyian máshol folytatják pályafutásukat. (fcajka.hu)  
ETO/Girona
Ajánlat Piscsurért
Úgy tudjuk, az ETO FC elutasította a Girona első ajánlatát, amit Olekszandr Piscsurért tett a spanyol klub.
Szpari
Huszti próbázik
Huszti Andrást jelenleg a Nyíregyháza csapata teszteli. A védő a Csíkszereda elleni szerdai felkészülési mérkőzésen már a kispadon foglal helyet.
Tovább az összes átigazoláshoz