A Budaörs 1-0-ra kikapott az ETO FC Győr otthonában az NB II 13. fordulójában elmaradt és pénteken pótolt mérkőzésen.
A találkozó egyetlen gólját a korábbi válogatott csatár, Priskin Tamás szerezte a 35. percben.
A második helyezett Budaörs hét győzelem után veszített a másodosztályban. A győriek legutóbb 2008-ban, a Ligakupában tudták legyőzni a Pest megyei együttest, amelytől a legutóbbi három idényben egy döntetlen mellett négyszer kikaptak az NB II-ben.
Merkantil Bank Liga, 13. forduló - pótolt mérkőzés
ETO FC Győr-Budaörs 1-0 (Priskin 35.)
ETO FC Győr: Gundel-Takács - Kovács K., Lipták, Temesvári, Kerkez (Erdei 87.), Bagi, Kiss M. (Vári 81.), Berki, Szimcso (Fejes 87.), Májer (Szuhodovszki 74.), Priskin
Budaörs: Kovács P. - Menyhárt (Marques-Airosa 81.), Fényes, Gyurácz (Molnár 60.), Zeke, Sajbán (Petró 46.), Zsidai, Halmai (Tamás 60.), Petneházi (Pethő 73.), Horváth R., Csiki
Átigazolások
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.
Ajka
Új középpályás
Az Ajka bejelentette, hogy leigazolták a Soroksár középpályását, Németh Eriket. A 26 éves labdarúgó egyéves szerződést kötött az ajkaiakkal.