NB II: A Kisvárda és a Békéscsaba hajrásikere, 18 éves nyerőember a Lipcsei-csapatban

A Békéscsaba egy büntetővel ugrott fel a dobogóra, majdnem két hónap után nyert újra a Soroksár, az FTC-től kölcsönkapott Lakatos góljával. Ez történt a másodosztály kora délutáni meccsein.
Dudás Gábor 2017. december 3., vasárnap 15:23
Szerző: Dudás Gábor 2017. december 3., vasárnap 15:23

Merkantil Bank NB II, 20. forduló:

Mosonmagyaróvár – Kisvárda 1-2 (Laki 26. ill. Vágó 4. – öngól, Misic 81.)

A teljes meccs felvétele itt:

Kazincbarcika – Békéscsaba 0-1 (Birtalan 90. – 11-esből)

Dorog – Szolnok 2-0 (Mészáros 30., Bora 44.)

Soroksár – Vác 2-1 (Albert 36., Lakatos I. 70., ill. Major 56.)

Szeged 2011 – Cegléd  1-1 (Szabó P. 66., ill. Damásdi 58.) - a hóesés és a pálya takarítása miatt közel 40 perccel később kezdődött meg a 13 órára kiírt találkozó

Később: A délutáni meccsekről bővebben itt!

Tóth Milán
A Vasas meghosszabbította Tóth Milán szerződését.
Szabó Bálint
A csakfoci.hu úgy tudja, hogy Szabó Bálint neve is ott van a kiszemeltek listáján a negyedik kerületieknél.