www.facebook.com/ScSoroksar

NB II: Két mérkőzésre eltiltották Lipcsei Pétert - fegyelmi határozat

Az NB II előző fordulóját követően a Soroksár és a Pécs vezetőedzőjét is eltiltotta az MLSZ fegyelmi bizottsága.
Nyikes Zoltán 2020. december 2., szerda 9:49
www.facebook.com/ScSoroksar
Az NB II előző fordulóját követően a Soroksár és a Pécs vezetőedzőjét is eltiltotta az MLSZ fegyelmi bizottsága.
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. december 2., szerda 9:49
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Kedd délután megtartotta szokásos ülését a Magyar Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottsága, amelynek ezúttal egyetlen szituációt sem kellett tárgyalnia legutóbbi NB I-es fordulóból.

A másodosztályban viszont Lipcsei Péter vezetőedző (Soroksár) a mérkőzéssel kapcsolatos sportszakemberi tevékenységtől 2 soron következő NB II férfi felnőtt nagypályás bajnoki mérkőzésre szóló eltiltásban részesült, míg Vas László vezetőedző (Pécs) 1 soron következő NB II férfi felnőtt nagypályás bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott - írja az mlsz.hu.

Szintén a Soroksár-Pécsi MFC találkozó után egy mérkőzésre eltiltották a hazaiak játékosát Gengeliczki Gergőt, valamint a vendégek közül Rácz Lászlót.

Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).
Tovább az összes átigazoláshoz