NB II: Idegenben nyert a Vasas, kiütötte ellenfelét a ZTE - eredmények, tabella

Az NB II 11. fordulójában a Vasas 1-0-ra nyert a Vác vendégeként, a Zalaegerszeg négy góllal ütötte ki a Soroksárt. Az újonc Tiszakécske kétgólos sikert aratott a Csákvár felett. Eredmények, tabella.
Csakfoci Admin 2018. október 3., szerda 16:57
Szerző: Csakfoci Admin 2018. október 3., szerda 16:57

TABELLA: AZ NB II ÁLLÁSA ITT!

Szerdán kora délután a 11. fordulóval folytatódott a Merkantil Bank Liga. A találkozók közül kiemelkedik a Vasas idegenbeli sikere, amely III. kerületi TVE stadionjában nyert a Vác ellen az immáron 9 gólos Balajti Ádám találatával, és így az angyalföldiek továbbra is veretlenek a bajnokságban.

A játéknap másik mérkőzésén a Zalaegerszeg a Soroksár vendégeként lépett pályára. A zalaiak már az első félidőben kétgólos előnyre tettek szert Gajdos és Bédi góljaival - Kundrák találata csak a szépítésre volt elég a 35. percben. A fordulás után Hudák duplázni tudott, így 4-1-re nyertek a vendégek, és tapadnak az éllovas Békéscsabára, amely csak 19:00 órakor játszik a kedden edzőváltáson áteső Nyíregyháza ellen a fordulóban.

Merkantil Bank Liga, 11. forduló

Dorog – Monor 1-1 (Sitku 59., ill. Bori 88.)

Kazincbarcika – Budaörs 4-0 (Lukács 22., 35., 45+1., Krausz 30.)

Soroksár – Zalaegerszeg 1-4 (Kundrák 35., ill. Gajdos 15., Bedi 28., Hudák 72., 89.)

Tiszakécske – Csákvár 2-0 (Puskás Z. 56., Kocsis G. 66.)

Vác – Vasas 0-1 (Balajti 58.)