NB II: Háromcsapatos lehet a versenyfutás az NB I-ért

A Balmazújváros is hozta vasárnapi meccsét.
Dudás Gábor 2017. március 5., vasárnap 18:18
Szerző: Dudás Gábor 2017. március 5., vasárnap 18:18

2-0-ra győzött a kiesőjelölt Cigánd ellen, így zsinórban negyedik meccsén is veretlen maradt a Balmazújváros az NB II-ben.

A vasárnapi, Sigér és Vólent góljával kialakult hazai sikerrel Feczkó Tamás csapata két pontra megközelítette az éllovas duót, azaz a Soroksárt és a Puskás Akadémiát (egy meccsel kevesebbet játszva), a negyedik Vácot pedig már öt ponttal előzi meg az Újváros.

TABELLA: Az NB II állása itt - kattints!

MERKANTIL BANK NB II, 23. FORDULÓ:

Balmazújváros – Cigánd 2-0 (Sigér 58., Vólent 89.)

Korábban (A délutáni meccsekről bővebben itt - kattints!):

Soroksár – Békéscsaba 5-0 (Gyepes 3. - 11-esből, Gengeliczki 26., Sillye 54. - 11-esből, Huszák 62., Csilus T. 69.) - piros lap: Szélpál (Békéscsaba, 53.)

Nyíregyháza – Mosonmagyaróvár 1-0 (Rudolf 49.)

Puskás Akadémia - Kisvárda 1-0 (Tischler 62.)

Szeged 2011 – Vác 1-0 (Zádori 77.)

Budaörs – SZEOL 4-1 (Stieber A. 58., 66., 92. - az első kettőt 11-esből, Petró 73., ill. Kéri 71.)

Cegléd – Csákvár 1-0 (Nánási 62.)

Dorog – ZTE 0-0

Kozármisleny – Siófok 1-0 (Varga M. 56.)

Szolnok – Sopron 0-0