NB II: Három meccsre eltiltották az edzőt - ezért büntetett az MLSZ

Az újonc Ajka másodedzője sértő kifejezést használt a játékvezetőre, ezért eltiltották a mérkőzéssel kapcsolatos sportszakemberi tevékenységtől.
Nyikes Zoltán 2019. szeptember 11., szerda 10:38
Az újonc Ajka másodedzője sértő kifejezést használt a játékvezetőre, ezért eltiltották a mérkőzéssel kapcsolatos sportszakemberi tevékenységtől.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. szeptember 11., szerda 10:38
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Magyar Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottsága a szeptember 10-i ülésén

3 soron következő NB II-es bajnokiról eltiltotta a mérkőzéssel kapcsolatos sportszakemberi tevékenységtől

az Ajka másodedzőjét, Jeney Gyulát, mert a játékvezető személyére sértő kifejezést használt – írja az mlsz.hu.

A másodosztályú újonc Ajka hét fordulót követően egy győzelemmel, két döntetlennel és négy vereséggel a 16. helyen áll, a következő körben az éllovas Budafokhoz látogat.

A fegyelmi bizottság további döntéseit az NB III-mal, a női nagypályás bajnoksággal és a futsalbajnokságokkal kapcsolatban ide kattintva olvashatod.

Átigazolások
Mezőkövesd
Hosszabbítás
A Mezőkövesd bejelentette, hogy a csapat 23 éves kapusa, Winter Dániel a következő idényben a klubot erősíti.
ZTE
A Basel lehet a befutó
Akpe Victory a svájci Basel csapatánál folytathatja pályafutását, miután sajtóhírek szerint a ZTE és a Bsel megállapodásra jutott. (Rudy Galetti)
Puskás Akadémia
Utánpótlás-válogatott érkezhet
Információink szerint a Csíkszeredától távozó Brügger Dániel a Puskás Akadémiánál folytathatja pályafutását.
Tovább az összes átigazoláshoz