NB II: Hármat kapott a legjobb formában lévő csapat - eredmények, tabella

Nagy lehetőséget szalasztott el a Békéscsaba, amely hat győzelem után lépett pályára, de vereséget szenvedett.
Dudás Gábor 2016. október 2., vasárnap 16:58
Szerző: Dudás Gábor 2016. október 2., vasárnap 16:58

TABELLA:Az NB II állása itt - kattints!

Hat győztes és kapott gól nélküli meccs után kikapott a másodosztályban a Békéscsaba, méghozzá Csákváron, így a lilák nem tudtak fellépni a dobogóra.

A hazaiak bő negyedóra alatt eldöntötték a találkozót a második félidő közepén, a viharsarkiak csak a hajrában szépítettek, Birtalan (reklamálásért) és a gólszerző Bényei (szabálytalanság miatt) ráadásul a kiállítás sorsára jutott a 91. és 92. percben a vendégektől.

Felzárkózhatott volna a Siófok is az éllovasokra, ha legyőzi hazai pályán a Szolnokot, de meglepetésre a Tisza-partiak mindhárom pontot elvitték a Balatontól.

MERKANTIL BANK NB II, 12. FORDULÓ:

Csákvár – Békéscsaba 3-1 (Lőrincz 61., Paudits 69., Bakos 79., ill. Bényei 88.)

Siófok – Szolnok 0-1 (Papp Sz. 31.)

ZTE – Kisvárda 0-3 (Cseri 8., 29., Grumic 45.)

Szeged 2011 – Balmazújváros 1-1 (Zádori 9., ill. Vólent 92.)

Nyíregyháza – Soroksár 1-1 (Rudolf 15., ill. Gyepes 67. – 11-esből)

Mosonmagyaróvár – Puskás Akadémia 2-1 (Darázs 50., Laki 59., ill. Deák 22., öngól)

Cigánd – SZEOL 3-0 (Popescu 39., Katona 64., 90.)

Cegléd – Kozármisleny 2-2 (Peres 36., Nánási 93., ill. Nagy M. 50. – 11-esből, Nagy E. 68.)

Dorog – Budaörs 3-0 (Bor 25. – 11-esből, Tóth M. 75.)

Vác – Sopron 0-1 (Eszlátyi 60.)