NB II: Góleső Nyíregyházán is, a 95. percben szállt el az első siker - esti eredmények

Soroksárhoz hasonlóan a Nyíregyháza és a Vasas rangadóján is potyogtak a gólok, 3-3 lett a meccs vége, a Szpari a hajrában mentett pontot. Akárcsak a Balmazújváros, amely a 95. percben vette el a Ceglédtől a vendégek első győzelmét.
Dudás Gábor 2018. szeptember 2., vasárnap 20:03
Szerző: Dudás Gábor 2018. szeptember 2., vasárnap 20:03

TABELLA: AZ NB II ÁLLÁSA ITT!

Merkantil Bank NB II, 7. forduló:

Balmazújváros – Cegléd 2-2 (Szalai A. 45., Papucsek 95., ill. Farkas I. 5., Albert I. 74.)

Nyíregyháza – Vasas FC 3-3 (Daru 20., Nagy T. 88., Dragóner F. 89., ill. Szatmári 10., Balajti 51., Ádám M. 55.)

Soroksár – Kazincbarcika 4-3 (Heil 20. – öngól, Kundrák 25., 82., Orosz M. 33., ill. Olasz D. 5., 49., Tóth L. 16.)

Tiszakécske – ZTE 1-2 (Gergényi 30. – öngól, ill. Bedi 13., Gajdos 39.)

Békéscsaba – Siófok 2-0 (Király P. 12., Viczián 59.)

ETO FC Győr – Csákvár 1-3 (Hamar 48., ill. Simon 19., Bobál 64., 68. – a másodikat 11-esből)

Budafok – Gyirmót 1-0 (Kovács D. 36.)

Vác – Budaörs 1-0 (Varga Sz. 25.)

Dorog – Mosonmagyaróvár 0-2 (Stieber 72., Szabó V. 93.)

Kaposvár – Monor 3-2 (Beliczky 20., Rajczi 49., Nagy J. 82., ill. Tóth B. 28., 92.) – piros lap: Karacs D. (Monor, 42.)

NB II: A listavezető hétgólos meccse, győzött a ZTE és a Békéscsaba is, dupla győri zakó - eredmények
Az NB II-ben élen álló Soroksár óriási és gólgazdag csatában, 4-3-ra verte hazai pályán a Kazincbarcikát, a duplázó Kundrák a 82. percben szerezte a győztes találatot.