NB II: Fordítás a városi rangadón, háromesélyes maradt a feljutási harc - tabella

Az immáron 15 mérkőzés óta veretlen Gyirmót 2-1-re legyőzte az ETO-t a győri városi rangadón, az NB II 36. fordulójának zárómérkőzésén, így tartja a lépést a Vasassal és a DVSC-vel.
Dudás Gábor 2021. május 2., vasárnap 21:52
Szerző: Dudás Gábor 2021. május 2., vasárnap 21:52

A Gyirmót már a 4. percben hátrányba került a győri házi rangadón, hiszen a már 21 találatnál járó gólkirály-jelölt, Priskin Tamás fejjel a kapuba talált. Azonban a hazai csapat még az első félidőben egyenlített Varga Barnabás 11-esével, és a korábban hosszú évekig Ausztriában futballozó támadó a 60. percben megszerezte a második, mindent eldöntő gólját is.

Két fordulóval a vége előtt a fordulóban egyaránt győzelmet arató Vasas (75 pont), illetve DVSC (74 pont) áll a feljutást jelentő pozíciókban, de a Gyirmót lemaradása csak két pont a hajdúságiak mögött.

Merkantil Bank NB II, 36. forduló:

Gyirmót – ETO FC Győr 2-1 (Varga B. 46., 60. – az elsőt 11-esből, ill. Priskin 4.)

DVSC – Csákvár 4-2

NB II: A Vasas visszavette az első helyet, két csapat a kiesés szélén - eredmények
A Vasas a Dorog legyőzésével ismét listavezető az NB II-ben. A Kaposvár és a Kazincbarcika egyre közelebb a kieséshez, a Mihalecz István vezetésével megtáltosodó Siófok viszont megint nyert.