NB II: Brutális véget ért a meglepetéscsapat sorozata, három piros lap Pécsen - eredmények, tabella

Az eddigi remekül szereplő Ajka otthon kapott ötöt a Budaörstől, a Pécs parázs megyei rangadót nyert, de a Szeged és a Nyíregyháza is három pontot szerzett.
Dudás Gábor 2020. augusztus 30., vasárnap 21:02
Szerző: Dudás Gábor 2020. augusztus 30., vasárnap 21:02

Merkantil Bank NB II, 7. forduló:

PMFC – Szentlőrinc 2-0 (Grabant B. 41. – 11-esből, Adamcsek 89.) – piros lap: Lehotzky 88., Molnár R. 91., ill. Grabant B. 63.

Kaposvár – Haladás 0-0

Ajka – Budaörs 1-5 (Zamostny 9., ill. Molnár T. 8., Petneházi 48., Pethő 55., 72., Kékesi 85.)

Szeged-Csanád Grosics Akadémia – Siófok 2-1 (Germán 64., Varga Sz. 75., ill. Kiss B. 56.)

Nyíregyháza – Kazincbarcika 1-0 (Ötvös 24.)

Gyirmót – Szolnok 1-1 (Németh B. 48., ill. Tisza K. 94.)

Soroksár – Csákvár 4-3 (Orosz 5., Gengeliczki 17., Lovrencsics B. 51., 91., ill. Daru 4. Madarász 80., Mim 81.)

Dorog – Békéscsaba 0-2 (Lukács 79., Horváth P. 93.)

DEAC – ETO FC Győr (Urbin 47., Takács 71. – 11-esből, Nagy K. 79., ill. Priskin 17. – 11-esből, Májer 35.) – piros lap: Vaskeba (70., ETO), Vári (90., ETO)

NB II: 2-0 után omlott össze az ETO, 7 gól Lipcseiék meccsén - eredmények, tabella
Az ETO 2-0-ra vezetett már Debrecenben, de ezután az újonc DEAC fordítani tudott, sőt, a győriek kilenc emberrel zárták a mérkőzést. A másik győri csapat, a Gyirmót a 94. percben bukta el a győzelmet, a Soroksár viszont épp a 91. percben szerzett három pontot egy gólgazdag összecsapáson.