NB II: Botlott a ZTE, 10 emberrel mentett pontot a Békéscsaba - eredmények

A Zalaegerszeg a Budaörs ellen kapott ki, a Győr pedig a Dorog otthonában szenvedett meglepő vereséget. A Békéscsaba a Vác vendégeként, emberhátrányban csak az utolsó percekben tudott pontot menteni a Merkantil Bank Liga 15. fordulójában. Eredmények.
Csakfoci Admin 2018. november 4., vasárnap 15:29
Szerző: Csakfoci Admin 2018. november 4., vasárnap 15:29

Merkantil Bank NB II, 15. forduló:

Budafok – Cegléd 1-2 (Filkor 29., ill. Preklet 10., Oldal 74.)

Budaörs – ZTE 2-0 (Csiki 13., Sajbán Máté 37.)

Dorog – ETO FC Győr 4-3 (Lénárth 21., Mészáros 55., Szedlár 68., Vígh Á. 89., ill. Jakab 18., Debreceni 60.)

Tiszakécske – Kaposvár 2-1 (Kocsis G. 9., Batizi-Pócsi 67., ill. Szakály A. 26.)

Kazincbarcika - Vasas 2-1 (Kanalos 3., Lukács R. 53., ill. Bévárdi 23.)

Mosonmagyaróvár – Monor 0-2 (Szuhodovszki 15., Palincsár 29.)

Soroksár – Csákvár 1-1 (Kundrák 43., ill. Bobál G. 13.) - kiállítva: Kiprich D. 88.

Vác – Békéscsaba 1-1  (Zsolnai R. 86., – büntetőből, ill. Szélpál 91.) - kiállítva: Szalai D. 49.

Később játsszák

17:00, Gyirmót – Siófok

18:00, Balmazújváros – Nyíregyháza

Sallai Roland
A Kicker szerint a nyári átigazolási szezonban eldől, hogy a Freiburg magyar játékosa, Sallai Roland hosszabbít vagy távozik.