Ezekkel a mérkőzésekkel folytatódik a magyar másodosztály.
Az NB II 16. fordulóját rendezik most vasárnap. A Budaörsön kinevezett Bognár György első mérkőzésére készül, míg az első helyezett Balmazújváros a harmadik Soroksárt fogadja.
A teljes program
13.30
Budaörs-Kozármisleny
Cegléd-Szolnok
Dorog-Kisvárda
Mosonmagyaróvár-SZEOL
Nyíregyháza-Sopron
Siófok-Békéscsaba
Szeged-Puskás Akadémia
Vác - Csákvár
16.00
Balmazújváros-Soroksár
ZTE-Cigánd
Átigazolások
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo. A középpályás 2023 nyarán érkezett Miskolcra, összesen 83 bajnokin és 7 kupamérkőzésen viselte a klub mezét, és négy gólt szerzett.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Légiósok
Tuboly Máté
Angliából kapott milliós ajánlatot a DAC Tuboly Mátéért.