NB II: Bealudt és pontokat veszített a Puskás Akadémia

Meglepetésre és szinte a semmiből szerzett pontot a Mosonmagyaróvár Felcsúton.
Dudás Gábor 2017. április 23., vasárnap 15:13
Szerző: Dudás Gábor 2017. április 23., vasárnap 15:13

Az NB II 31. fordulójának felcsúti mérkőzésén a Puskás Akadémia megérdemelten szerzett vezetést az első félidőben, Spandler szép góljával és uralta a találkozót az újonc Mosonmagyaróvár ellen.

Azonban a második félidőre láthatóan kisebb lendülettel jött ki a listavezető, ami végül vendéggólt is eredményezett, Bartus remek mozdulattal koronázott meg egy ügyes akciót. Bár a felcsútiak megnyomták a meccs végét és lehetőségeik is voltak, az óváriak rontották el a végén a meccslabdát, Kószás került ziccerbe, de nem talált a kapuba, maradt az 1-1.

MERKANTIL BANK NB II, 31. FORDULÓ:

Puskás Akadémia – Mosonmagyaróvár 1-1 (Spandler 29., ill. Bartus 64.)

A későbbi találkozókról itt olvashatsz bővebben!

Újra csapatot kapott
Ricardo Moniz
A Fradi és a Zete korábbi edzőjének, Ricardo Moniznak kell megmentenie a Zürich idei szezonját.
Henry Wingo
A Csakfoci úgy tudja, hogy Henry Wingo nyártól jó eséllyel az MLS-ben szereplő Austin FC-ben folytathatja pályafutását.
Lemondott a vezetőedző
Az NB II-es BVSC-Zuglót irányító Szekeres Tamás hétfőn lemondott vezetőedzői tisztségéről. A szakember november végén vette át az együttest, amely jelenleg a másodosztály 15. helyén áll. (hunfoci.hu)