NB II: Békéscsaba: 6/6, oda a Szpari első helye, Gosztonyi-góllal előzött a Kisvárda - eredmények

Ez történt a másodosztályban délután.
Dudás Gábor 2016. szeptember 25., vasárnap 15:56
Szerző: Dudás Gábor 2016. szeptember 25., vasárnap 15:56

Gál Szabolcs első félidei góljával a Budaörs 1-0-ra legyőzte csákvári albérletében a 11. forduló előtt éllovas Nyíregyházát, amely ezzel elveszítette idegenbeli vereségét, és négy győztes meccset követően maradt először pont nélkül otthonán kívül a szezonban. Így a Kisvárda lett az új listavezető (a Balmazújváros 18 órakor kezdődő meccsének végéig biztosan), miután Gosztonyi András találatával legyőzte a Vácot.

A zsinórban hatodik bajnoki sikerét arató Békéscsaba a hajráig nem bírt a sereghajtó Cigánddal, azonban a 80. percben Viczián betalált és eldöntötte a három pont sorsát.

A dobogós helyekért harcoló Siófok az 53. perctől emberhátrányban játszva futott bele nagy, 6-1-es pofonba a Soroksár otthonában. A Szeged felzárkózott az élmezőnyre ceglédi, 2-0-s sikerével.

Merkantil Bank NB II, 11. forduló:

Békéscsaba – Cigánd 1-0 (Viczián 80.)

Kisvárda – Vác 1-0 (Gosztonyi 29.)

Budaörs – Nyíregyháza 1-0 (Gál 37.)

Soroksár – Siófok 6-1 (Lovrencsics 13., 27., Gyepes 37., Gengeliczki 57., Szilágyi 83., Sándor I. 92. ill. Gréczi 29.)

Cegléd – Szeged 2011 0-1 (Jagodics B. 32.)

17:00: Puskás Akadémia – Zalaegerszeg

18.00: Kozármisleny – SZEOL

18.00: Balmazújváros – Dorog

18.00: Szolnok – Mosonmagyaróvár

18.00: Sopron – Csákvár

Távozik az EL-győztes játékos
A spanyol Jairo Sampeiro azt sem zárja ki, hogy Magyarországon folytatja pályafutását.