NB II: Az NB I-re hajtó Budafok tíz emberrel fordított, a Gyirmót 9 perc alatt összeomlott - eredmények, tabella

Az élvonal felé újabbat lépő Budafok a 25. perctől emberhátrányban játszott, de így is 3-2-re verte a Békéscsabát. Nem ment viszont emberelőnyben a Gyirmótnak, amely a második félidő elején tíz budaörsi ellen kapott három gólt és végül 4-1-re kikapott. A Siófok meglepetésre hazai pályán szenvedett vereséget a Csákvártól.
Dudás Gábor 2020. március 1., vasárnap 16:18
Szerző: Dudás Gábor 2020. március 1., vasárnap 16:18

Merkantil Bank NB II, 26. forduló:

Budafok – Békéscsaba 3-2 (Kovács D. 34., 61., Szabó M. 78., ill. Lukács 10.) - piros lap: Vaszicsku (Budafok, 25.)

Budaörs – Gyirmót FC Győr 4-1 (Forgács A. 49., Sajbán Mi. 50., Pethő 58., Zsidai 73., ill. Herjeczki 86.) - piros lap: Gyurácz (Budaörs, 45.)

Siófok – Csákvár 1-3 (Remili 82., ill. Daru 7., 45., Galambos 73.)

Nyíregyháza – Kazincbarcika 3-1 (Hornyák 11., Gyurján 25., Ötvös B. 55., ill. Krausz 7.)

Vác – FC Ajka 0-2 (Zamostny 21. – 11-esből, Soltész 56.)

17:00: MTK Budapest – Duna Aszfalt Tiszakécske

17:00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia – Szolnok

17:00: Szombathelyi Haladás – Dorog

17:00: Vasas FC – ETO FC Győr