NB II: Az ETO játékosát a 3. percben kiállították, miután összehozott egy 11-est, vereség is lett a vége

A Budafok már az első félidőben eldöntötte az ETO elleni mérkőzést, és nagyon fontos három pontot szerzett.
Budai László 2022. április 16., szombat 19:08
Szerző: Budai László 2022. április 16., szombat 19:08

Csonka Bonifác nagy hibája már a 3. percben megpecsételte a győriek a sorsát a Budafok-ETO NB II-es bajnokin. A vendégek labdarúgója a 16-oson belül lerántotta ellenfelét, amiért ő pirosat, a hazaiak 11-est kaptak, ezt pedig Zuigéber Ákos értékesítette is. A Budafok Soltész István bombagóljával még a szünet előtt tovább növelte előnyét (2-0).

Az eredmény a második játékrészben nem is változott, Csizmadia Csaba együttese 2-0-ra nyert, ezzel nagyon fontos három pontot szerzett a kiesés elleni csatában.

NB II, 33. forduló

Budafok-ETO FC Győr 2-0 (Zuigéber 5. - 11-esből, Soltész 43.) - piros: Csonka B. 5. (ETO)