NB II: Az éllovas Haladásra, a Vasasra és a Diósgyőrre is komoly idegenbeli meccs vár - a program

Az élen álló Haladás az előző szezonban még az NB I-ben szereplő Budafok vendége lesz, a Vasas Győrbe látogat, míg a Diósgyőr Békéscsabára.
Privacsek András 2021. szeptember 26., vasárnap 13:11
Az élen álló Haladás az előző szezonban még az NB I-ben szereplő Budafok vendége lesz, a Vasas Győrbe látogat, míg a Diósgyőr Békéscsabára.
Szerző: Privacsek András 2021. szeptember 26., vasárnap 13:11

Merkantil Bank Liga, 9. forduló:

16:00
III. Kerületi TVE - Ajka
Nyíregyháza - Csákvár
Dorog - Budaörs

17:00
Békéscsaba - Diósgyőr
PMFC - Siófok
Szolnok - Kecskemét
Tiszakécske - Szentlőrinc
Szeged - Soroksár
Budafok - Haladás

19:30
ETO - Vasas (M4 Sport)

 

 

Átigazolások
ETO FC
Újabb játékost adtak a Szentlőrincnek
A 20 éves kanadai támadó, Lawrenzo Mascoe a korábban megkötött kooperációnak köszönhetően Décsy Ádámhoz és Tollár Imréhez hasonlóan az NB II-es Szentlőrincben folytatja. (ETO FB)
Ferencváros
Megírták, mi lenne a legjobb Keitának
Németországban azt írják, egy végleges átigazolás a Ferencvároshoz, ahol Naby Keita úgy tűnik, jól érzi magát, valószínűleg minden fél számára a legjobb megoldás lenne.
Újpest
Grzelak újra munkába állhat
Fél év után kaphat újra kispadot az Újpestről menesztett Grzelak, norvég csapattal folytat előrehaladott tárgyalásokat.
Tovább az összes átigazoláshoz