NB II: A visszatérő Dzsudzsákkal ikszelt a Loki, a megtizedelt Szpari veresége - eredmények

A legutóbb majd egy hónapja pályára lépő Dzsudzsák Balázzsal a kezdőcsapatban játszott 1-1-s döntetlent a listavezető DVSC Csákváron, úgy, hogy a hazaiak egy 11-est is elhibáztak (illetve Gróf védett). A Nyíregyháza némi meglepetésre 2-0-ra kikapott otthon a Szegedtől, bár a Szparinál többen is hiányoztak a koronavírus-járvány miatt.
Dudás Gábor 2020. november 22., vasárnap 19:27
A legutóbb majd egy hónapja pályára lépő Dzsudzsák Balázzsal a kezdőcsapatban játszott 1-1-s döntetlent a listavezető DVSC Csákváron, úgy, hogy a hazaiak egy 11-est is elhibáztak (illetve Gróf védett). A Nyíregyháza némi meglepetésre 2-0-ra kikapott otthon a Szegedtől, bár a Szparinál többen is hiányoztak a koronavírus-járvány miatt.
Szerző: Dudás Gábor 2020. november 22., vasárnap 19:27
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz