Fotó: soroksarsc.hu
A két csapat írásos kérelmét elfogadta az MLSZ, így négy órával későbbre csúszik a kezdési időpont a vasárnapi fordulóban.
Kedden a hivatalos honlapján jelentette be a másodosztályban szereplő Soroksár SC, hogy a Vasas elleni hétvégi hazai bajnoki mérkőzés időpontja megváltozott.
A közlemény kiemeli, hogy a két csapat írásos kérelmét elfogadta a Magyar Labdarúgó Szövetség, így hivatalossá vált, hogy december 5-én debütál a Szamosi Mihály Sporttelep pályavilágítása.
A kezdési időpont ennek értelmében 13 óráról 17 órára módosult - írja a soroksarsc.hu.
Átigazolások
Aláírt Athénban
Olekszandr Zubkov
Az AEK Athén leigazolta Olekszandr Zubkovot, aki 2030 nyaráig szóló szerződést írt alá új klubjánál.
Liverpool
Magyar aláírás
A klub 16 éves magyarja, Farkas Erik aláírta új szerződését a Vörösökkel. Ez egy kétéves ösztöndíjat jelent, amely "az elit futballfejlesztést ötvözi az akadémiai oktatással."
Zsolna
Szánthó Regő távozik
Bár elégedettek voltak Szánthó Regő teljesítményével, mivel a posztján több tehetséges játékosuk van, így nem éltek opciójukkal, és nem hosszabbították meg a lejáró szerződését a Szlovák Kupa-győztesnél.