NB II: A Vasas az élen, de a Diósgyőr még visszaelőzheti - eredmények, tabella

A Szolnokot simán legyőző Vasas átvette a vezetést a Merkantil Bank NB II tabelláján, miközben a hajrában fordító Kecskemét a harmadik helyet vette vissza a Szegedtől. A PMFC - emberhátrányban - Csákváron, a Dorog pedig meglepetésre Szombathelyen nyert. A Nyíregyháza tíz emberrel mentett pontot a 92. percben.
Dudás Gábor 2022. március 6., vasárnap 20:20
Szerző: Dudás Gábor 2022. március 6., vasárnap 20:20

Merkantil Bank NB II, 26. forduló:

Vasas – Szolnok 3-0 (Berecz 11., Radó 31., Zimonyi 77.)

Siófok – Kecskemét 1-2 (Kiss B. 87., ill. Katona B. 89., 93.)

Ajka – Nyíregyháza 1–1 (Csizmadia 79., ill. Pócsik 92.) – piros lap: Jánvári (Nyíregyháza, 44.)

Csákvár – PMFC 0-1 (Futó 54.) – piros lap: Futó (PMFC, 65.)

Haladás – Dorog 0-1 (Dlusztus 34.)

Tiszakécske – Budafok 2-0 (Gyurján 34., Vachtler 84.)

20:00: DVTK - ETO FC Győr

NB II: Oda a Szeged tavaszi veretlensége, hatpontos meccset nyert a III. Kerület - eredmények
Elveszítette tavaszi, 5 mérkőzés óta tartó veretlenségét a Szeged az NB II 26. fordulójában, Szentlőrincen, közben a III. Kerület fontos győzelmet aratott a Budaörs ellen. A Lipcsei Péter vezette Soroksár is ellépett a kiesőzónától, miután az utolsó negyedórában lőtt gólokkal legyőzte a Békéscsabát.