NB II: A Vasas 10 emberrel játszott döntetlent Kaposváron – 4 piros 6 meccsen

Az NB II 27. fordulójában a feljutásra esélyesek közül csak a Gyirmót tudott nyerni. A ZTE, valamint a Kaposvár is 0-0-s döntetlent ért el.
Privacsek András 2019. március 6., szerda 21:12
Szerző: Privacsek András 2019. március 6., szerda 21:12

A forduló rangadójára Kaposváron került sor, ahol a harmadik helyen álló Rákóczi a Vasast fogadta. A hazaiak már félóra játék után emberelőnybe kerültek, miután a játékvezető túl szigorúan kiállította Bőszt, a Vasas kapusát.  A vendégek így sem játszottak alárendelt szerepet, sőt Balajti révén kapufáig jutottak. A Kaposvár főleg a hajrában veszélyeztetett, de nem született gól.

NB II, 27. forduló:

Budafok-ETO 2-1 (Kovács 9., Kirják 22., ill. Lovrencsics 70.)
Békéscsaba–Csákvár 0-0 (piros lap: Molnár 80. - Csákvár)
Nyíregyháza–Siófok 2-0 (Starosta 61., Rezes 92.)
Kaposvár–Vasas 0-0 (piros lap: Bősz 31. - Vasas)
Balmazújváros–ZTE 0-0 (piros lap: Domokos 81. - Balmazújváros)
Gyirmót–Kazincbarcika 1-0 (Szarka 46.), piros lap: Kanalos – 88. - Kazincbarcika

Korábban játszották:

Tiszakécske–Monor 1–0 (Puskás 19.)
Vác–Cegléd 1–0 (Sóron 23.)
Dorog–Budaörs 3–0 (Paudits 17., 54., Beke 45.)
Soroksár–Mosonmagyaróvár 4–2 (Csernik 3., 78., Kundrák 44., 48., ill. Szabó 29., Kovács 71.)

Csak erős idegzetűeknek: Brutálisan szétrúgták a Vasas játékosát - fotó
A Vasas 60 percig emberhátrányban játszva ért el 0-0-s döntetlent Kaposváron az NB II 27. fordulójában. Gól ugyan nem esett, de volt piros lap és sok komoly szabálytalanság. A Vasas fegyelmi eljárást kezdeményes Rajczi Péter ellen.