NB II: A listavezető hétgólos meccse, győzött a ZTE és a Békéscsaba is, dupla győri zakó - eredmények

Az NB II-ben élen álló Soroksár óriási és gólgazdag csatában, 4-3-ra verte hazai pályán a Kazincbarcikát, a duplázó Kundrák a 82. percben szerezte a győztes találatot.
Dudás Gábor 2018. szeptember 2., vasárnap 18:58
Szerző: Dudás Gábor 2018. szeptember 2., vasárnap 18:58

A Merkantil Bank Liga 7. fordulójában az élcsapatok közül a ZTE és a Békéscsaba is három pontot szerzett, a korábbi listavezető Gyirmót viszont zsinórban másodszor kapott ki, ezúttal Budafokon. A szintén győri ETO immáron három meccse nyeretlen, hazai pályán kapott egy hármast a Csákvártól - Magasföldi szépíthetett volna a 91. percben, de kihagyta büntetőjét.

A Várhidi Péter vezette Mosonmagyaróvár megszerezte első győzelmét, méghozzá az eddig bravúrokat is bemutató Dorog stadionjában. A Kaposvárt volt NB I-es játékosai vezették sikerre a már a szünet előtt tíz emberrel küzdő Monor ellen.

Merkantil Bank NB II, 7. forduló:

Soroksár – Kazincbarcika 4-3 (Heil 20. – öngól, Kundrák 25., 82., Orosz M. 33., ill. Olasz D. 5., 49., Tóth L. 16.)

Tiszakécske – ZTE 1-2 (Gergényi 30. – öngól, ill. Bedi 13., Gajdos 39.)

Békéscsaba – Siófok 2-0 (Király P. 12., Viczián 59.)

ETO FC Győr – Csákvár 1-3 (Hamar 48., ill. Simon 19., Bobál 64., 68. – a másodikat 11-esből)

Budafok – Gyirmót 1-0 (Kovács D. 36.)

Vác – Budaörs 1-0 (Varga Sz. 25.)

Dorog – Mosonmagyaróvár 0-2 (Stieber 72., Szabó V. 93.)

Kaposvár – Monor 3-2 (Beliczky 20., Rajczi 49., Nagy J. 82., ill. Tóth B. 28., 92.) - piros lap: Karacs D. (Monor, 42.)

17:30: Balmazújváros – Cegléd

18:00: Nyíregyháza – Vasas FC