Fotó: vasasfc.hu

NB II: A leggyengébb csapattal játszik a Vasas, nehéz meccs várhat a Diósgyőrre - a program

Az éllovas Vasas az utolsó helyezett Tiszakécske otthonában lép pályára, a Diósgyőr a hazai pályán még veretlen Szentlőrinc vendége lesz.
Privacsek András 2021. november 7., vasárnap 11:25
Fotó: vasasfc.hu
Az éllovas Vasas az utolsó helyezett Tiszakécske otthonában lép pályára, a Diósgyőr a hazai pályán még veretlen Szentlőrinc vendége lesz.
Szerző: Privacsek András 2021. november 7., vasárnap 11:25
Átigazolások
Belgrádban folytatja
Abu Fani
A Crvena zvezda hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződtette Mohammed Abu Fanit, aki a Ferencvárostól igazolt a belgrádi klubhoz.
Megvan a Slovan új edzője
Yaya Touré
Yaya Touré lett a Slovan Bratislava vezetőedzője, miután hároméves szerződést kötött a pozsonyi klubbal.
DVSC
Szűcs Portugáliában?
Eldőlt, hogy Szűcs Tamás a nyár folyamán távozik a DVSC-től. A 21 éves, négyszeres válogatott középpályás kapcsán lengyel és portugál érdeklődő is volt - utóbbi liga lehet a végső befutó. (Öltözőn Túl)  
Tovább az összes átigazoláshoz