NB II: A 91. percben kapott bombagóllal bukta el a győzelmet a bajnokság egyedüli nyeretlen csapata - videó

Már 2-0-ra vezetett, így közel járt szezonbeli első bajnoki győzelméhez a Csákvár a Dorog ellen, a vendégek azonban döntetlenre mentették a meccset, így a Fejér megyei csapat továbbra is nyeretlen.
Csakfoci Admin 2020. október 9., péntek 18:54
Szerző: Csakfoci Admin 2020. október 9., péntek 18:54

Az NB II 8. fordulójából elhalasztott és péntek este pótolt Csákvár-Dorog találkozón a 2020/21-es bajnoki szezonban még nyeretlen hazaiak az 51. és a 70. percben szerzett góljaiknak köszönhetően 2-0-ra vezettek, ezt követően viszont "feltámadt" a Dorog: előbb szépítettek, majd a 91. minutumban egy bombagóllal egyenlítettek is a bányászvárosiak.

A 2-2-es végeredmény azt jelenti, hogy a Csákvár 11 mérkőzés után is nyeretlen és négy ponttal sereghajtó.

Csákvár - Dorog 2-2 (Albert 51., Posztobányi 70. ill. Tóth B. 73., Kovács M. 91.)

A 91. percben született egyenlítő gól videón:

Honvéd
Futács Márkó
A sportal.hu információi szerint Futács Márkó a Honvédnál folytathatja a pályafutását. A 34 éves, 3-szoros magyar válogatott csatár jelenleg szabadon igazolható, legutóbb az MTK-ban játszott.
Batik Bence
Az nb1.hu úgy tudja, nem hosszabbítják meg Batik Bence szezon végén lejáró szerződését. A korábbi Fradi-játékos helyét az angol harmadosztályú Charltonban játszó Terell Thomas veheti át.
Németh Hunor Vajk
Hosszú távú szerződést írt alá a dán Köbenhavnnál az U17-es magyar válogatott játékos, Németh Hunor Vajk.