NB II: 11(!) gólos meccsen nyert a Vasas, a ZTE tovább robog az NB I felé - eredmények, tabella

A félidőben 1-2-re állt a Vasas-Vác NB II-es bajnoki, de az angyalföldiek nagyszerű második félidei játékkal és a gólkirály-jelölt Balajti Ádám mesternégyesével 7-4-re(!) nyertek a gólgazdag találkozón. A ZTE a Soroksár ellen újabbat lépett az élvonal felé, a harmadik Kaposvár viszont kikapott Győrben.
Dudás Gábor 2019. március 31., vasárnap 18:49
Szerző: Dudás Gábor 2019. március 31., vasárnap 18:49

Merkantil Bank NB II, 30. forduló:

ZTE – Soroksár 3-0 (Farkas B. 16., Bobál 60., Novák 88.)

ETO FC Győr – Kaposvár 3-2 (Bagi 12., Andric 23., 77., ill. Nagy R. 61., Ádám 88.)

Vasas FC – Vác 7-4 (Birtalan 41.,73., Balajti 47., 60., 72., 86., – az elsőt és a harmadikat 11-esből, Kovács M. 48., ill. Murai 22., Kákonyi 43., 63., Tóth G. 84.)

Békéscsaba – Nyíregyháza 0-0 - piros lap: Király P. (Békéscsaba, 59.)

Csákvár – Tiszakécske 0-0

Cegléd – Gyirmót 0-4 (Lipták 11., Lázár 25., Szarka 77., Nagy P. 82.)

BFC Siófok – Balmazújváros 2-0 (Medgyes 83., Horváth P. 92.)

Budaörs – Kazincbarcika 1-2 (Csiki 41., ill., Szabó L. 55., Tóth L. 90.)

Monor – Dorog 2-2 (Asztalos D. 25. – 11-esből, Szerencsi 55., ill. Kitl 9., Vígh 85.)

Mosonmagyaróvár – Budafok 0-2 (Kovács D. 22., 89. – mindkettőt 11-esből)