Nagy meglepetés az NB II-ben: Az aranyesélyes nem tudta megverni a sereghajtót

A Sopron a Kisvárdát fogadta a másodosztály egyetlen pénteki mérkőzésén, az első helyre is esélyes vendégek viszont nem tudták legyőzni az utolsó helyezettet.
Csakfoci Admin 2017. november 24., péntek 20:00
Szerző: Csakfoci Admin 2017. november 24., péntek 20:00

A Merkantil Bank NB II 19. fordulójának mai nyitómérkőzésén egy papírforma szerint simának ígérkező mérkőzésre került sor, a 20. helyezett Sopron az egy hete az éllovas MTK-t legyőző, ezzel az aranyéremért is bejelentkező Kisvárdát fogadta.

Bánfalvi Zsolt hazai megbízott edző együttese egy hete a Zalaegerszeget is megtréfálta (0-0), és a Kisvárda ellen sem vallott szégyent. A vendéglátók a 43. minutumban Garda góljával kerültek előnybe, a második félidőben viszont Lukács és Ryashko góljaival fordítottak a vendégek (1-2). A Sopron viszont nem tört meg, a 74. percben a házi gólkirály, Horváth Péter góljával tett róla, hogy az egyik pontot otthon tartsa a szebb napokat is megélt SVSE, amelynek még mindig hét pont a hátránya az egy meccsel kevesebbet játszó, még bennmaradó helyen álló Budafok mögött. A Kisvárda átvette a vezetést, de amennyiben az MTK pontot szerez vasárnap, visszaveszi a listavezető pozíciót.

Soproni VSE - Kisvárda 2-2 (Garda 43., Horváth P. 74. ill. Lukács R. 55., Ryashko 66.)

Magyarokat igazol?
Csepregi György
Három magyar játékos (ebből egy játszik itthon) van a belga élvonalba feljutó Beerschot magyar sportigazgatójának, Csepregi Györgynek a listáján. (Sportrádió)
Siófok
Vukmir távozott, megvan az utódja
Dragan Vukmir távozott a Siófok vezetőedzői posztjáról, utódja a legutóbb Ajkán dolgozó Jeney Gyula lett.
Figyelmeztetés a légiósoknak
Az NB I-es klub egy jogi szakértőn keresztül adott ki hivatalos közleményt a légiósok helyzetével kapcsolatban.